Yhteystiedot

Kuvat:

24.02.2008 12:30

Toimituksen postiosoite

BOX 141, FI-76101 PIEKSÄMÄKI

Jazzrytmit on Kulttuuri-, mielipide ja tiedelehtien liitto Kultti ry:n jäsen.

 

ISSN 1798-0607

 


Päätoimittaja

Osku Rajala (Pieksämäki)
+358 (0)400 532 011
osku@jazzrytmit.com


Ilmoitukset

Osku Rajala
+358 (0)400 532 011
osku@jazzrytmit.com

Ilkka Iso-Pahkala (Kuopio)
+358 (0)44 765 7653
ilkka.isopahkala@gmail.com

Jazzrytmit Record World

Jazzrytmeissä arvosteltavaksi tarkoitettu materiaali (kirjat, levyt, dvd:t yms) osoitteeseen
All records and DVDs to be reviewed by Jazzrytmit to the post address
Jazzrytmit • Box 141 • FI-76101 Pieksämäki • FINLAND


Kuvaajia…

 

 

 

 

Matti I. Korhonen (Taavetti/Helsinki)

+358 (0) 400 494 214

matti.korhonen@ppb.inet.fi

Olli Sulin (Turku)

+358 (0) 40 931 7007

ollisulin@gmail.com

Kim Knappe (Vantaa)

+358 (0) 046 812 9920

kim@knappe.fi


Toimituskunta

Jazzrytmien toimituskunta, kuten kuvaajatkin muodostuvat eripuolilla Suomea (osin myös ulkomailla) asuvista toimittajista ja eri alojen ammattilaisista, joiden yhdistävä tekijä on jazz- ja rytmimusiikki.

Harri Aavaharju (Helsinki)
+358 (0)40 505 4884
harri.aavaharju@gmail.com
Olli ”OlliE” Ervasti (Kouvola)
+358 (0)40 770 2504
olli.ervasti@gmail.com
Jouko Kirstilä (Pori)
+358 (0)44 3035142
jkirstila@dnainternet.net
Martti ”Dixieturisti” Koljonen (Espoo)
+358 (0)50 592 5699
martti.koljonen@saunalahti.fi
Antti Suvanto (Jyväskylä)
+358 (0)45 674 1711
bigantti@gmail.com
Matti Laipio (Helsinki)
+358 (0)40 526 9470
matti.laipio@welho.com
Auvo Laaksonen (Pieksämäki)
+358 (0)44 765 7659
alaaksonen@gmail.com
Jussi ”Kulkija” Korhonen (Taavetti)
+358 (0)400 346 036
jussi.korhonen@pp6.inet.fi

Seppo Lemponen (Vaasa)
+358 (0)40 530 9459
lemponen.seppo@netikka.fi

Runo Östvall (Malax)
+358 (0)50 583 2217
runo.ostvall@gmail.com

Eila Kaarresalo-Kasari (Helsinki)
eila.kaarre@gmail.com
Heikki Kasari (Helsinki)
heikki.kasari@saunalahti.fi

Eero Kallio (Järvenpää)
+358 (0)50 562 4497
eero.kallio@kolumbus.fi

Tony Rönnberg (Helsinki)
+358 (0)40 702 0581
tony.ronnberg@welho.com

Eija Talo-Oksala (Turku)
+358 (0)400 518 301
eija.talo@gmail.com


 


Takaisin
Translate »